Умови використання - Terms of use


Ukraine version

Перед використанням веб-сайту «https://kvitka.org/» (надалі - Сайт) уважно прочитайте ці умови! Використання вами цього Сайту означає, що ви приймаєте ці умови. Користуючись Сайтом, ви погоджуєтесь на використання Сайтом cookies. У разі незгоди з цими умовами не використовуйте цей Сайт.

1. Загальні положення

1.1 Ці Умови використання застосовуються при використанні вами Сайту і містять інформацію про Сайт, викладену нижче. Коли ви використовуєте Сайт, ви погоджуєтеся з цими умовами. Якщо ви не погоджуєтеся з умовами цієї Угоди в повному обсязі, ви не маєте права використовувати Сайт в будь-яких цілях.

1.1.1. Користувач Сайту - це фізична особа, яка відкрила Сайт (сайт) у себе в браузері на своєму пристрої.

1.1.2. Ці Умови українською мовою мають перевагу і повинні застосовуватися у всіх, без виключення, спорах та спірних ситуаціях. Текст Умов іншими мовами передбачений виключно для зручності використання та відтворений за допомогою автоматизованої системи (автоматизованих можливостей) сервісів компанії Google.

1.2. Сайт є об’єктом інтелектуальної власності, права на який у повному обсязі (майнові та немайнові відповідно до законодавства України) належать “Квітко Владиславу Володимировичу (3494001478)” (надалі за текстом – Розпорядник або ми, нам). Отже, ці Умови використання становлять угоду між вами та Розпорядником. При цьому, Розпорядник має право передати майнові права на Сайт фізичній особі-підприємцю (в тому числі собі) або юридичній особі (в тому числі власноруч заснованій) - для здійснення усіх комерційних взаємовідносини між Сайтом та іншими сторонами (суб'єктами господарювання). В цьому разі - Розпорядником - буде вважатися саме фізична особа-підприємець або юридична особа.

1.3. Сайт може надаватися Розпорядником в оренду іншим суб’єктам відповідно до чинного законодавства України. При цьому – Сайт надається в оренду (користування) у вигляді програмного забезпечення в обмеженій кількості копій, а суб’єкт повинен й зобов’язується використовувати його виключно в рамках обмеженого функціонального призначення у якості кінцевого споживача для потреб своєї діяльності. Також Розпорядник надає можливість всім бажаючим використовувати функціонал Сайту у разі виконання певних умов, представлених у Сайту.

1.4. Головне функціональне призначення Сайту – веб-портал для розміщення інформації про знижки (та способи їх отримання) на різноманітні товари та послуги фізичних осіб та суб’єктів господарювання.

1.4.1. Розпорядник не несе відповідальності за будь-яку шкоду завдану вам або третім особам у зв’язку з використанням Сайту під час реалізації (використання) Сайту за прямим функціональним призначенням, адже Розпорядник являється лише власником та автором Сайту й надає можливість користуватися технічними можливостями Сайту.

1.5. Цей Сайт є об'єктом права власності і захищений Цивільним Кодексом України, Законом України «Про авторське право і суміжні права» та іншими нормативно-правовими актами про інтелектуальну власність.

1.6. Розпорядник дозволяє вам переглядати матеріали цього Сайту тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їхніх копіях.

1.7. Не дозволяється відтворювати, виставляти на загальний огляд, демонструвати, поширювати або використовувати будь-яким іншим чином матеріали цього Сайту або сам Сайт для комерційних цілей, за виключенням випадків коли це відбувається виключно в рамках належного функціоналу Сайту.

1.8. Будь-яке використання цього Сайту можливе лише у якості кінцевого користувача – відповідно до обмеженого функціонального призначення Сайту, без створення копій та будь-якого поширення (суборенда, прокат, купівля-продаж тощо).

1.9. Матеріали цього Сайту захищені авторським правом, і будь-яке їхнє несанкціоноване використання може спричинити порушення законодавства про авторське право, товарні знаки та інших законів.

1.10. Розпорядник не несе відповідальності перед вами за будь-які збитки або пошкодження, спричинені внаслідок будь-якого використання Сайту, за будь-які неточності або неповноту наданої на Сайті інформації, або за будь-які прийняті вами або третьою стороною рішення або початої вами або третьою стороною дії в зв'язку з отриманими даними.

1.11. Розпорядник не має жодного відношення до внутрішніх справ того чи іншого суб'єкта, який використовує Сайт для власної діяльності, а також до будь-яких суб’єктів господарювання, фізичних осіб тощо - від імені яких на Сайті розміщено інформацію про знижки тощо.

1.12. Розпорядник залишає за собою право у будь-який момент змінювати вигляд, наповнення та контент Сайту, в тому числі - видаляти чи редагувати власноруч будь-який контент. Так само, Розпорядник має повне право припинити надавати доступ до обмеженого функціоналу тому чи іншому суб'єкту без повідомлення причин. В тому числі фізичним особам та суб’єтам господарювання (які в контектсі Сайту мають назви Холдери та Партнери).

2. Політика захисту персональних даних

2.1. Для роботи Сайту необхідно збирати й використовувати деяку інформацію про вас, яку Ви особисто надаєте під час користування Сайтом. Ви надаєте згоду на обробку ваших персональних даних відповідно до чинного законодавства України у сфері захисту персональних даних. В тому числі, всі Користувачі - використовуючи цей Сайт (відкриваючи його у браузері або у якості прогресивного веб-Сайту) - погоджуються на збереження та використання файлів Cookies (більш детально про це у Політиці конфіденційності).

3. Ліцензія

3.1. Розпорядник, на умовах простої (невиключної) ліцензії, надає вам непередаване право використання Сайту на території всіх країн світу за допомогою застосування Сайту за прямим функціональним призначенням, без будь-якого копіювання й розповсюдження.

4. Ваші зобовʼязання

4.1. В обмін на наше зобовʼязання надавати вам наш Сайт у користування ми вимагаємо від вас взяти на себе нижче представлені зобовʼязання.

4.2. Є абсолютне бажання того, щоб Сайт був надійним, безпечним і відповідав законодавству. Тому для того, щоб користуватися Сайтом, ви маєте дотримуватися певних обмежень.

 1. Для того, щоб користуватись Сайтом, ви повинні бути не молодше 18 років або мінімального юридичного віку у вашій країні. Якщо ваш вік становить менше 18 (вісімнадцяти) років, ви для розуміння умов цієї Угоди зобов'язані ознайомитися з цією Угодою разом зі своїми батьками або законним представником, в іншому випадку ви не маєте право користуватися цим Сайтом.
 2. Ви повинні мати право відповідно до чинного законодавства на отримання будь-якого елемента нашого Сайту або здійснення будь-яких платіжних операцій, якщо перебуваєте у відповідному санкційному списку.
 3. Ви не повинні бути засуджені за злочин проти статевої свободи та статевої недоторканості особи.
 4. Ви не можете здійснювати незаконні речі, вводити в оману або вчиняти шахрайство в протиправних або не санкціонованих цілях.
 5. Ви не можете порушувати (або допомагати чи заохочувати інших порушувати) ці Умови.
 6. Ви не можете втручатися в роботу Сайту або порушувати її. Ви не маєте права змінювати, декомпілювати, аналізувати, дешифрувати і проводити інші дії з об'єктним кодом і вихідним текстом Сайту, що мають на меті отримання інформації про реалізацію алгоритмів, використовуваних в Сайту, створювати похідні програмні продукти з використанням Сайту, а також здійснювати (дозволяти здійснювати) інше використання Сайту, будь-яких компонентів Сайту, що зберігаються Сайтом на вашому мобільному пристрої, зображень та інших даних, без письмової згоди Розпорядника.
 7. Ви не можете намагатися створювати облікові записи або отримати доступ чи збирати інформацію в неправомірний спосіб. Зокрема, це включає створення облікових записів або збір інформації в автоматизованому режимі без нашого прямого дозволу.
 8. Ви не можете публікувати особисті або конфіденційні відомості чи робити будь-що, що порушує права інших осіб, зокрема права інтелектуальної власності.
 9. Ви не маєте права відтворювати і поширювати Сайт (його копії) в комерційних цілях (у тому числі за плату), в тому числі в складі збірників програмних продуктів, без письмової згоди Розпорядника.
 10. Ви не має права поширювати Сайт у вигляді, відмінному від того, в якому ви його отримали, без письмової згоди Розпорядника.
 11. Ми не заявляємо право власності на ваш контент, але ви надаєте нам ліцензію на його використання. Ваші права на ваш контент залишаються незмінними. Ми не заявляємо право власності на будь-який контент, який ви вводите у Сайт. Коли ви додаєте контент у Сайт, що є об’єктом права інтелектуальної власності, ви надаєте нам невиключну, безоплатну, з правом передачі та субліцензування, глобальну ліцензію на розміщення, використання, розповсюдження, переробку, виконання, відтворення, публічне виконання або показ, переклад та використання для створення похідних творів вашого контенту (відповідно до ваших параметрів налаштування конфіденційності та налаштувань Сайту). Ви можете припинити дію цієї ліцензії в будь-який час, видаливши свій контент. Ви надаєте нам дозвіл на демонстрацію вашого контенту (введеного у Сайт) на Сайті, без виплати вам будь-якої компенсації. Якщо ви використовуєте на Сайті створений нами контент, що є об’єктом прав інтелектуальної власності (наприклад, надані нами зображення, дизайн, відеозаписи або звуки тощо, які ви додаєте до контенту, який створюєте або публікуєте), ми зберігаємо за собою всі права на наш контент (але не на ваш). При цьому ми залишаємо за собою право видалити ваш контент, якщо він буде порушувати законодавство України чи будь-якої іншої країни, або не буде відповідати загальноприйнятим нормам моралі та поведінки. Видалення може відбуватися без попередження.
 12. Ви погоджуєтеся з тим, що ми можемо завантажувати та встановлювати оновлення Сайту на вашому пристрої (у вашому браузері).

5. Принципи роботи Сайту

5.1. Детальні умови й інструкції використання Сайту відображені у відповідних Інструкціях, розміщених безпосередньо на Сайті або наданих суб’єктам, які отримують в оренду особливий функціонал Сайту через засоби зв’язку, Інтернет або особисто.

6. Хто має права відповідно до цієї угоди

6.1. Ця угода не надає жодних прав будь-яким третім сторонам.

6.2. Ви не можете передавати свої права або обов’язки за цим договором (Угодою) без нашої згоди.

6.3. Наші права та обов’язки можуть бути передані іншим особам. Наприклад, це може статися в разі зміни власника (під час злиття, придбання або продажу активів) або відповідно до законодавства у сфері інтелектуальної власності.

7. Хто несе відповідальність, якщо щось трапляється

7.1. Сайт надається «як є», і Розпорядник не може гарантувати його безпеку або те, що він весь час буде працювати бездоганно. ТІЄЮ МІРОЮ, ЯКОЮ ЦЕ ДОЗВОЛЕНО ЗАКОНОДАВСТВОМ, МИ ТАКОЖ ВІДМОВЛЯЄМОСЯ ВІД УСІХ ГАРАНТІЙ, ЯВНИХ АБО НЕ ВИРАЖЕНИХ ПРЯМО, ЗОКРЕМА НЕПРЯМИХ ГАРАНТІЙ ПРИДАТНОСТІ ДЛЯ ТОРГІВЛІ, ВІДПОВІДНОСТІ КОНКРЕТНІЙ ЦІЛІ, ПРАВОВОГО ТИТУЛУ ТА ВІДСУТНОСТІ ПОРУШЕНЬ ПРАВ ТРЕТІХ ОСІБ.

7.2. Розпорядник також не контролює, що люди роблять або говорять, і не несе відповідальності за їхні (чи ваші) дії, поведінку (як в Інтернеті, так і в реальному житті) чи контент (зокрема незаконний чи небажаний контент). Розпорядник не несе відповідальності за товари, послуги або функції, що їх пропонують інші люди або компанії, навіть якщо ви взаємодієте з ними через Сайт.

7.3. Відповідальність, яку Розпорядник несе за все, що відбувається на Сайті («відповідальність»), обмежується в тій мірі, у якій це дозволено законодавством. У разі виникнення проблем, пов’язаних із Сайтом, Розпорядник не знає, якими будуть можливі наслідки. Ви погоджуєтеся з тим, що Розпорядник не несе відповідальності за будь-які втрати прибутку, доходів, інформації або даних; за будь-які непрямі збитки, фактичні збитки, зумовлені особливими обставинами, штрафні санкції або випадкові збитки, які виникли у зв’язку з цими Умовами або стосуються них, навіть якщо йому відомо про те, що такі збитки є можливими.

7.4. Ви самостійно несете відповідальність перед третіми особами за свої дії при використанні Сайту, в тому числі за те, що вони відповідають вимогам чинного українського законодавства або законодавства країни вашого проживання (перебування) і не порушують права та законні інтереси третіх осіб. Ви самостійно і за свій рахунок зобов’язуєтеся врегулювати всі претензії третіх осіб, пов’язані з вашими діями при використанні Сайту.

8. Відмова від відповідальності

8.1. Деякі посилання на Сайті можуть вести до ресурсів, розташованих на сторонніх веб-ресурсах мережі Інтернет або Додатках. Дані посилання розміщені для зручності користувачів і не означають, що Розпорядник схвалює зміст інших ресурсів. Крім цього, Розпорядник не несе ніякої відповідальності за доступність цих ресурсів і за їх контент. Ця заява відноситься до всіх посилань, представлених на Сайті.

8.2. До обов'язків Розпорядника не входить контроль легальності або нелегальності переданої інформації (будь-якої, включаючи, але не обмежуючись, інформацією переданої між користувачами, внутрішньої пересилання інформації у вигляді різних посилань, текстів або архівів), визначення прав власності або законності передачі, прийому або використання цієї інформації. В тому числі це стосується й контенту тощо.

8.3. Відправляючи матеріали (надаючи згоду на їх відправлення-опублікування Розпорядником), для розміщення їх у Сайту (текст, фото, аудіо тощо), сторона, яка відправляє (надає згоду) гарантує і підтверджує, що вона є власником авторських прав на ці матеріали, отримала дозвіл на публікацію від власника авторських прав, або що ці матеріали є суспільним надбанням і розміщуються відповідно до законодавства або вимогам першоджерела. Сторона, яка відправляє (надає згоду) також гарантує і підтверджує, що одержувач має повні й необмежені права на відсилання даних матеріалів, і що це не порушує нічиїх прав і законних інтересів.

8.4. Будь-які торговельні марки, знаки і назви товарів, служб і організацій, права на дизайн, авторські та суміжні права, які згадуються, використовуються або цитуються на сторінках Сайту, належать їхнім законним власникам і їх використання тут не дає вам право на будь-яке інше використання. Якщо не вказано інше, сторінки даного Сайту ніяк не пов'язані з правовласниками, і ніхто крім правовласника не може розпоряджатися правами на використання матеріалів, захищених авторським правом. Ви несете відповідальність за використання цих і подібних матеріалів. Використання на Сайті власних назв компаній (Холдерів та Партнерів) здійснюється на підставі їхнього публічного розміщення на сайтах-першоджерелах, які також зазначаються на відповідних сторінках Сайту. Ці власні назви компаній використовуються Сайтом виключно для зручності Користувачів без жодних зазіхань на право інтелектуальної власності чи на саму назву.

8.5. Читання, поширення або зміна інформації, розміщеної на Сайті, може бути порушенням законів тієї країни, в якій ви використовуєте Сайт.

8.6. Ви погоджуєтеся з тим, що норми і закони про захист прав споживачів не можуть бути застосовані до використання Сайту, оскільки він не надає платних послуг. А також Сайт безпосередньо не направлений на продаж (купівлю) будь-яких товарів та послуг - адже немає можливості здійснювати конкретне замовлення, оплачувати товари тощо.

8.7. Компонування сторінок, логотип, графіки і малюнки, розміщені у цьому Сайту захищені авторським правом.

9. Як ми вирішуємо суперечки

9.1. Всі суперечки та спірні ситуації ми прагнемо вирішувати шляхом конструктивних переговорів. У разі, якщо вирішити суперечку або спір неможливо (не має змоги) шляхом переговорів, ви погоджуєтеся з тим, що відповідні суперечки або спори будуть вирішуватися відповідно до законодавства України. Ви погоджуєтесь, що позов має бути вирішено виключно в Україні. А також ви погоджуєтеся на персональну юрисдикцію одного з судів України для подання будь-якого такого позову, а також погоджуєтеся, що закони України регламентують ці Умови та будь-який позов, не зважаючи на принципи колізійного права. Окремо, ви погоджуєтесь, що у разі виникнення будь-якого спору, першочергово необхідно застосувати процес медіації, а лише потім, у разі невдачі, - у суді.

10. Матеріали, надані добровільно

10.1. Ми завжди цінуємо відгуки або інші пропозиції, але можемо використовувати їх без жодних обмежень або зобовʼязань щодо виплати компенсації за них. Ми в жодному разі не зобовʼязані зберігати конфіденційність такої інформації.

10.2. Кожен користувач Сайту (пройшовши реєстрацію), який додає інформацію про контакти (контактна інформація тощо) - робить це добровільно і в повній мірі розуміє, що ця інформація може бути використана Сайтом для інших потреб, в тому числі, для демонстрації та використання іншими користувачами Сайту на власний розсуд. Сайт може використовувати цю інформацію без жодних обмежень або зобовʼязань щодо виплати компенсації за них. Ми в жодному разі не зобовʼязані зберігати конфіденційність такої інформації.

11. Оновлення цих Умов

11.1. Ми можемо змінювати Сайт і політику, або нам, можливо, доведеться внести зміни до цих Умов для того, щоб вони точно відображали Сайт і політику. Якщо ви продовжите використовувати Сайт, ви повинні дотримуватись оновлених Умов. Якщо ви не погоджуєтеся з цими або з будь-якими оновленими Умовами, ви не повинні користуватися Сайтом, видаливши його (не завантажуючи, не відкриваючи його у браузері).

11.2. Якщо відповідно до чинних законів будь-які умови будуть визнані недійсними, інші умови залишаються в повній силі (чинними). Використовуючи цей Сайт, ви погоджуєтесь з "Відмовою від відповідальності" і приймаєте всю відповідальність, яка може бути на вас покладена.

11.3. Текст цих Умов українською мовою у випадку виникнення спірних ситуацій або граматичних чи смислових помилок вважається основним.

12. Контактна інформація

12.1. Розпорядник: “Квітко Владислав Володимирович (3494001478)”. Ми будемо раді вашим коментарям або запитанням. Всі повідомлення слід направляти на адресу v@kvitka.org AБО kukkavlad@yahoo.com.

Редакція Умов: 14.12.2023.

English version

Before using the website "https://kvitka.org/" (hereinafter - the Site), carefully read these conditions! Your use of this Site constitutes your acceptance of these terms. By using the Site, you agree to the Site's use of cookies. If you do not agree with these terms, do not use this Site.

1. General provisions

1.1 These Terms of Use apply to your use of the Site and contain the information about the Site set forth below. When you use the Site, you agree to these terms. If you do not agree to the terms of this Agreement in full, you may not use the Site for any purpose.

1.1.1. The User of the Site is a natural person who has opened the Site (site) in his browser on his device.

1.1.2. These Terms in the Ukrainian language take precedence and must be applied in all, without exception, disputes and disputed situations. The text of the Terms in other languages ​​is provided solely for ease of use and reproduced with the help of an automated system (automated capabilities) of Google services.

1.2. The site is an object of intellectual property, the rights to which in full (property and non-property in accordance with the legislation of Ukraine) belong to "Kvitko Vladyslav Volodymyrovych (3494001478)" (hereinafter referred to as the Administrator or we, us). Therefore, these Terms of Use constitute an agreement between you and the Administrator. At the same time, the Administrator has the right to transfer property rights to the Site to an individual entrepreneur (including himself) or a legal entity (including self-founded) - for the implementation of all commercial relations between the Site and other parties (business entities). In this case, an individual entrepreneur or a legal entity will be considered the Manager.

1.3. The site may be leased by the Manager to other entities in accordance with the current legislation of Ukraine. At the same time - the Site is provided for rent (use) in the form of software in a limited number of copies, and the subject must and undertakes to use it exclusively within the framework of a limited functional purpose as an end user for the needs of his activity. Also, the Administrator provides the opportunity to all those who wish to use the functionality of the Site in case of fulfillment of certain conditions presented on the Site.

1.4. The main functional purpose of the Site is a web portal for posting information about discounts (and ways to obtain them) for various goods and services of individuals and business entities.

1.4.1. The Administrator is not responsible for any damage caused to you or third parties in connection with the use of the Site during the implementation (use) of the Site for its direct functional purpose, because the Administrator is only the owner and author of the Site and provides the opportunity to use the technical capabilities of the Site.

1.5. This Site is the object of property rights and is protected by the Civil Code of Ukraine, the Law of Ukraine "On Copyright and Related Rights" and other regulatory legal acts on intellectual property.

1.6. The administrator allows you to view the materials of this Site only for personal, non-commercial use, provided that all copyright and other proprietary notices contained in the original materials and any copies thereof are preserved.

1.7. It is not allowed to reproduce, publicly display, display, distribute or use in any other way the materials of this Site or the Site itself for commercial purposes, with the exception of cases when this occurs exclusively within the framework of the proper functionality of the Site.

1.8. Any use of this Site is possible only as an end user - in accordance with the limited functional purpose of the Site, without creating copies and any distribution (sublease, rental, purchase and sale, etc.).

1.9. The materials on this Site are protected by copyright and any unauthorized use may violate copyright, trademark and other laws.

1.10. The Administrator shall not be liable to you for any loss or damage caused as a result of any use of the Site, for any inaccuracy or incompleteness of information provided on the Site, or for any decision made by you or a third party or initiated by you or a third party by the party in connection with the received data.

1.11. The administrator has nothing to do with the internal affairs of one or another entity that uses the Site for its own activities, as well as with any business entities, individuals, etc. - on whose behalf information about discounts, etc. is posted on the Site.

1.12. The administrator reserves the right to change the appearance, contents and content of the Site at any time, including - to delete or edit any content by oneself. Similarly, the Administrator has full right to stop providing access to the limited functionality to one or another entity without giving reasons. Including individuals and business entities (which in the context of the Site have the names Holders and Partners).

2. Personal data protection policy

2.1. In order to operate the Site, it is necessary to collect and use some information about you that you personally provide while using the Site. You consent to the processing of your personal data in accordance with the current legislation of Ukraine in the field of personal data protection. In addition, all Users - using this Site (opening it in a browser or as a progressive website) - agree to the storage and use of cookies (more details about this in the Privacy Policy).

3. License

3.1. The administrator, under the terms of a simple (non-exclusive) license, grants you the non-transferable right to use the Site in all countries of the world by using the Site for its direct functional purpose, without any copying and distribution.

4. Your obligations

4.1. In exchange for our commitment to make our Site available to you, we require you to undertake the following obligations.

4.2. There is an absolute desire for the Site to be reliable, secure and comply with the law. Therefore, in order to use the Site, you must comply with certain restrictions.

 1. In order to use the Site, you must be at least 18 years old or the minimum legal age in your country. If you are under 18 (eighteen) years of age, you must read this Agreement together with your parents or legal representative to understand the terms of this Agreement, otherwise you may not use this Site.
 2. You must have the right under applicable law to receive any element of our Site or make any payment transactions if you are on the relevant sanction list.
 3. You must not be convicted of a crime against sexual freedom and sexual integrity of a person.
 4. You may not do anything illegal, mislead or commit fraud for illegal or unauthorized purposes.
 5. You may not violate (or assist or encourage others to violate) these Terms.
 6. You may not interfere with the operation of the Site or disrupt it. You do not have the right to change, decompile, analyze, decipher and carry out other actions with the object code and source text of the Site aimed at obtaining information about the implementation of algorithms used on the Site, creating derivative software products using the Site, as well as carrying out (allow to carry out) other use of the Site, any components of the Site stored by the Site on your mobile device, images and other data, without the written consent of the Manager.
 7. You may not attempt to create accounts or access or collect information in an unlawful manner. In particular, this includes creating accounts or collecting information in an automated fashion without our express permission.
 8. You may not post personal or confidential information or do anything that violates the rights of others, including intellectual property rights.
 9. You do not have the right to reproduce and distribute the Site (its copies) for commercial purposes (including for a fee), including as part of collections of software products, without the written consent of the Manager.
 10. You have no right to distribute the Site in a form different from the one in which you received it, without the written consent of the Administrator.
 11. We do not claim ownership of your content, but you grant us a license to use it. Your rights to your content remain unchanged. We do not claim ownership of any content you enter on the Site. When you add content to the Site that is the subject of an intellectual property right, you grant us a non-exclusive, royalty-free, transferable and sublicensable, worldwide license to post, use, distribute, adapt, perform, reproduce, publicly perform or display, translate and use to create derivative works of your content (in accordance with your privacy settings and Site settings). You may terminate this license at any time by deleting your content. You grant us permission to display your content (submitted to the Site) on the Site, without paying you any compensation. If you use content created by us on the Site that is the subject of intellectual property rights (such as images, designs, videos or sounds provided by us, etc. that you add to content you create or post), we reserve all rights to our content (but not yours). At the same time, we reserve the right to remove your content if it violates the laws of Ukraine or any other country, or does not meet generally accepted norms of morality and behavior. Removal may occur without notice.
 12. You agree that we may download and install updates to the Site on your device (your browser).

5. Principles of the Site

5.1. Detailed conditions and instructions for using the Site are reflected in the relevant Instructions posted directly on the Site or provided to entities that rent special functionality of the Site via communication, the Internet, or in person.

6. Who has rights under this agreement

6.1. This agreement does not grant any rights to any third parties.

6.2. You may not assign your rights or obligations under this agreement (Agreement) without our consent.

6.3. Our rights and obligations may be transferred to other persons. For example, this may happen in the event of a change in ownership (during a merger, acquisition or sale of assets) or in accordance with intellectual property legislation.

7. Who is responsible if something happens

7.1. The site is provided "as is" and the Administrator cannot guarantee its security or that it will work flawlessly at all times. TO THE FULLEST EXTENT PERMITTED BY LAW, WE ALSO DISCLAIM ALL WARRANTIES, EXPRESS OR IMPLIED, INCLUDING IMPLIED WARRANTIES OF MERCHANTABILITY, FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE, TITLE AND NON-INFRINGEMENT AND VIOLATION OF THE RIGHTS OF THIRD PARTIES.

7.2. The Administrator also has no control over what people do or say, and is not responsible for their (or your) actions, behavior (both online and in real life) or content (including illegal or objectionable content). The Administrator is not responsible for the goods, services or features offered by other people or companies, even if you interact with them through the Site.

7.3. The responsibility that the Administrator bears for everything that happens on the Site ("liability") is limited to the extent permitted by law. In case of problems related to the Site, the Manager does not know what the possible consequences will be. You agree that the Administrator shall not be liable for any loss of profits, revenue, information or data; for any indirect, consequential, punitive, or incidental damages arising out of or relating to these Terms, even if it is aware that such damages are possible.

7.4. You are solely responsible to third parties for your actions when using the Site, including for the fact that they meet the requirements of current Ukrainian legislation or the legislation of the country of your residence (stay) and do not violate the rights and legitimate interests of third parties. You alone and at your own expense undertake to settle all claims of third parties related to your actions when using the Site.

8. Disclaimer

8.1. Some links on the Site may lead to resources located on third-party Internet web resources or Applications. These links are placed for the convenience of users and do not mean that the Administrator approves the content of other resources. In addition, the Administrator bears no responsibility for the availability of these resources and their content. This statement applies to all links presented on the Site.

8.2. The Administrator's responsibilities do not include control of the legality or illegality of the transmitted information (any, including, but not limited to, information transmitted between users, internal forwarding of information in the form of various links, texts or archives), determination of ownership rights or legality of transmission, reception or use of this information. This also applies to content, etc.

8.3. By sending materials (giving consent to their sending-publishing by the Administrator) for placing them on the Site (text, photo, audio, etc.), the sending party (providing consent) guarantees and confirms that it is the owner of the copyright for these materials, has received permission to publish from the copyright owner, or that these materials are in the public domain and are posted in accordance with the law or requirements of the original source. The sending party (provides consent) also guarantees and confirms that the recipient has full and unlimited rights to send these materials, and that it does not violate anyone's rights and legitimate interests.

8.4. Any trademarks, marks and names of goods, services and organizations, design rights, copyright and related rights mentioned, used or quoted on the pages of the Site belong to their rightful owners and their use here does not give you the right to any other use. Unless otherwise indicated, the pages of this Site are in no way related to the copyright holders, and no one other than the copyright holder can dispose of the rights to use materials protected by copyright. You are responsible for your use of these and similar materials. The use of company names (Holders and Partners) on the Site is carried out on the basis of their public placement on the primary source sites, which are also indicated on the relevant pages of the Site. These proprietary company names are used by the Site solely for the convenience of Users without any infringement of intellectual property rights or the name itself.

8.5. Reading, distributing or changing the information posted on the Site may be a violation of the laws of the country in which you use the Site.

8.6. You agree that regulations and laws on the protection of consumer rights cannot be applied to the use of the Site, since it does not provide paid services. Also, the Site is not directly aimed at the sale (purchase) of any goods and services - because there is no possibility to make a specific order, pay for goods, etc.

8.7. The layout of the pages, the logo, graphics and drawings posted on this Site are protected by copyright.

9. How we resolve disputes

9.1. We strive to resolve all disputes and controversial situations through constructive negotiations. In the event that it is impossible (not possible) to resolve a dispute or dispute through negotiations, you agree that the relevant disputes or disputes will be resolved in accordance with the laws of Ukraine. You agree that the claim must be resolved exclusively in Ukraine. And you also consent to the personal jurisdiction of one of the courts of Ukraine to bring any such claim, and you also agree that the laws of Ukraine govern these Terms and any claim, without regard to conflict of law principles. Separately, you agree that in the event of any dispute, the mediation process should first be used, and only then, in case of failure, in court.

10. Materials Provided Voluntarily

10.1. We always appreciate feedback or other suggestions, but may use them without any restriction or obligation to compensate you for them. We are under no obligation to keep such information confidential.

10.2. Each user of the Site (after registration) who adds information about contacts (contact information, etc.) - does so voluntarily and fully understands that this information may be used by the Site for other purposes, including for demonstration and use by other users of the Site at its discretion. The site may use this information without any restrictions or obligations to pay compensation for it. We are under no obligation to keep such information confidential.

11. Update of these Terms

11.1. We may change the Site and policies, or we may need to amend these Terms to accurately reflect the Site and policies. If you continue to use the Site, you must comply with the updated Terms. If you do not agree to these Terms or any updated Terms, you must not use the Site by uninstalling it (not downloading it, not opening it in a browser).

11.2. If any terms are held invalid under applicable law, the other terms will remain in full force and effect. By using this Site, you agree to the "Disclaimer" and accept all liability that may be imposed on you.

11.3. The text of these Terms in the Ukrainian language is considered the main one in case of disputed situations or grammatical or semantic errors.

12. Contact information

12.1. Manager: "Kvitko Vladyslav Volodymyrovych (3494001478)". We welcome your comments or questions. All messages should be sent to v@kvitka.org OR kukkavlad@yahoo.com .

Editing of the Terms: 14.12.2023.